Co więcej

Studio B. – joga po angielsku i wiele więcej…

No właśnie, czym jest to „więcej”? WIĘCEJ to wszystkie aktywności poza jogą oraz Reiki, czym się w Studio zajmuję. W moim życiu przerabiałam tego wiele. Grałam w teatrze, tańczyłam, brałam udział w projektach performatywnych, zajmowałam się zdrowym odżywianiem, uczyłam tańca dzieci i dorosłych. Ale na tej stronie chcę opisać 3 rzeczy, którymi się obecnie dodatkowo zajmuję.

 

AJURWEDA

Część mojego treningu na instruktora jogi obejmowała podstawy Ajurwedy i odtąd stała się ona nierozwiązaną częścią mojej podróży z jogą i zdrowym odżywianiem. Jakich ziół można uczyć na różne schorzenia? Jakie pokarmy jeść, żeby odżywiać ciało i sprawić, by było dłużej zdrowe? Jaką Doshą jestem i co to oznacza dla mnie i dla innych? Ajurweda odpowiada na te i wiele innych pytań.

Udało mi się już prowadzić warsztaty z Jogi i Ajurwedy w Mediolanie i w Polsce i chciałabym je wciąż prowadzić. Oczywiście jak w wypadku każdej dziedziny, wciąż się tego uczę i chcę kontynuować tę podróż, również w miejscu, gdzie ona się narodziła. A czym jest Ajurweda? To nie żadna magia, ale starożytna hinduska wiedza, która uczy praw natury, które rządzą naszym światem.

 

FOTO/VIDEO

Kiedy w 2015 w Berlinie poznałam mojego partnera Nico Stinghe – fotografa i videografa – oprócz przyjaźni zaczęliśmy również współpracę w zakresie w tym zakresie. Początkowo asystowałam w jego działaniach, potem juz sama tworząc projekty od podszewki. Obecnie razem tworzymy projekty fotograficzne i filmowe miksując jego wieloletnie doświadczenie z moim pojęciem estetyki i wyobraźnią. Te projekty to: fotografia zakulisowa, fotografia mody, portretowa, reżyseria, edytowanie plików video, korekcja koloru, drobne efekty i ogólnie rzecz biorąc produkcja.

Zobacz na nasze strony internetowe, lub napisz do mnie jeśli chcesz się dowiedzieć więcej.

Portfolio Nico Stinghe

Portfolio Pauliny

 

WYNAJEM STUDIA

Potrzebujesz jasnego studia na swoje projekty fotograficzne lub filmowe? Albo jesteś instruktorem jogi/pilatesu/tańca i szukasz przestrzeni wraz z wyposażeniem na swoje zajęcia? A może potrzebujesz przestrzeni, w której możesz poprowadzić swoje warsztaty lub wykład? W Studio B. jesteśmy otwarci na taka współpracę! Oferujemy wynajem na godzinę/dzień a nawet dłużej na twoje aktywności i usługi.

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej.