Joga i Rak

Pomórz nam zebrać pieniądze na bezpłatne zajęcia z Jogi dla osób chorych na raka.

Od lutego 2019 rozpoczęliśmy regularne zajęcia Joga i Rak – dla osób które są dotknięte chorobą nowotworową. Zajęcia bazują na amerykańskiej metodologii yoga4cancer® (w skrócie: y4c®), którą to ukończyła Paulina – nasza instruktorka oraz założycielka Studio B. Zajęcia te są z założenie bezpłatne dla osób obciążonych chorobą nowotworową

Niestety nie jesteśmy w stanie pomóc tym ludziom bez waszego wsparcia. Ludzie chorzy na raka muszą dbać o swoje zdrowie szczególnie, i dlatego podczas zajęć potrzebują dodatkowych przyborów do jogi. (Mamy zapotrzebowanie na większą ilość sprzętu specjalistycznego takiego jak: 4 bloczki (na os.), 2 bolstery (na os.), paski, koce, krzesła).

Dlatego postanowiliśmy rozpocząć kampanię crowdfoundingową, która ma na celu ułatwić zebranie funduszy, by zorganizować te zajęcia BEZPŁATNIE. Podana kwota wystarczy nam na kontynuowanie zajęć do końca czerwca, aczkolwiek z waszym wsparciem i pomocą będziemy mogli te zajęcia kontunuować.

Bądź więc częścią naszego projektu – projektu dzięki któremu pojawia się uśmiech i światło na twarzach osób mocno doświadczonych przez los!

Dołącz do nas i wspomóż już dziś!