Joga i Rak

Pomórz nam zebrać pieniądze na bezpłatne zajęcia z Jogi dla osób chorych na raka.

Od lutego 2019 rozpoczynamy regularne zajęcia Joga i Rak – dla osób które są dotknięte chorobą nowotworową. Zajęcia bazują na amerykańskiej metodologi yoga4cancer® (w skrócie: y4c®), którą to ukończyła Paulina – nasza instruktorka oraz założycielka Studio B. i które pragniemy żeby dla zainteresowanych były bezpłatne!

Niestety nie jesteśmy pomóc tym ludziom bez waszej pomocy. Ludzie chorzy na raka muszą dbać o swoje zdrowie szczególnie i dlatego podczas zajęć potrzebują dodatkowych przyborów do jogi, których obecnie w studio nie posiadamy jak: min 4 bloczki (na os.), 2 bolstery (na os.), paski, koce, krzesła. W dodatku potrzebują więcej uwagi ze strony instruktora i dlatego zajęcia muszą być zawczasu skrupulatnie i szczegółowo przygotowane, co oznacza dla nas mniej czasu na zorganizowanie innych aktywności w studio przynoszących dochód, którym możemy je opłacić.

Dlatego postanowiliśmy rozpocząć kampanię crowdfoundingową, dzięki której zbierzemy wystarczające fundusze, żeby zorganizować te zajęcia bezpłatnie, mogą zarówno opłacić studio jak i zdobyć niezbędne przedmioty. Opisana kwota starczy nam na kontynuowanie zajęć do końca czerwca, ale jeśli uda się nam zebrać więcej funduszy, to będziemy te zajęcia kontynuować do końca roku, albo i dłużej.

Bądź więc częścią naszego projektu – projektu którzy przynosi światło i uśmiech na twarzy osób, którym życie ten uśmiech odebrało!

Dołącz do nas i wspomóż już dziś!