Nasze zajęcia z Jogi

Studio B. – twoje angielskie Studio Jogi w sercu Poznania.

Studio B. jest miejscem, gdzie możesz poczuć uzdrawiające korzyści płynące z Jogi, Reiki i innych aktywności. W związku z dużym zainteresowaniem jogą wśród obcokrajowców, postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym mogą się oni poczuć bezpiecznie, nawet bez znajomości języka polskiego. To również miejsce, w którym Polacy mogą podszkolić swoje umiejętności z języka angielskiego bez dodatkowych opłat. A joga – jak wiadomo – jest dobra dla każdego!

W studio oferujemy regularne zajęcia i warsztaty z:

HATHA JOGA ŁAGODNA – to tradycyjna sesja Hatha Jogi praktykowana łagodnie, powoli i z odpowiednią dozą uważności – najbardziej odpowiednie zajęcia dla osób kompletnie początkujących. Podczas zajęć uczysz się kolejnych pozycji w jodze tzw. asan, które usprawniają balans, budują siłę mięśni, a wykonywane powoli z naciskiem na oddech również uspokajają umysł. Zajęcia na poziomie: początkującym/ open.

VINYASA FLOW – Vinyasa oznacza połączenie ruchu z oddechem. Podczas zajęć uczymy się sekwencji złożonej z różnych pozycji z jogi (asan), które tworzą tak zwane „Flow” czyli płynność ruchu. Zmiany następują z oddechem. Tym samym wzmacniamy centrum, usprawniamy równowagę i zwiększamy siłę mięśni. Zajęcia na poziomie open, ale studenci mający doświadczenie w jodze są również mile widziani.

BEACH BODY POWER YOGA – najbardziej zaawansowane zajęcia w Studio. Specyficzny mix Vinyasya Flow, w którą są wkomponowane zaawansowane pozycje z jogi jak balanse na rękach czy inwersje. Najlepsza praktyka dla tych, którzy chcą spalić kolorie, wyćwiczyć wszystkie grupy mięśni, by uzyskać wymarzone ciało. Oraz się nieźle przy tym spocić. Poziom: średniozaaw.-zaawansowany. Minimum jeden rok regularnej praktyki w jodze obowiązkowy. Zajęcia prowadzone tylko po angielsku.

WARSZTATY JOGA DLA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA – to 2-godzinny warsztat, na którym uczymy się wszystkiego o kręgosłupie, emocjach które przetrzymuje oraz ćwiczeniach, które pomagają kręgosłup utrzymać w dobrej formie na długo. Warsztat podzielony na 4 części i każda dotyczy innego odcina kręgosłupa: szyjnego, piersiowego, lędźwiowego i krzyżowego. Poziom otwarty. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, proszę o sprawdzenie pod grafikiem o datę najbliższego warsztatu.

JOGA I RAK – zajęcia specjalnie przygotowane dla osób, dotkniętych choroba nowotworową. Bazują one na metodologi yoga4cancer® stworzonej w USA przez Tari Prinster, joginkę oraz kobietę która zwyciężyła z rakiem. Podczas swojej choroby postanowiła dopasować asany do własnych potrzeb, posiłkując się ćwiczeniami oddechowymi oraz medytacją, przez co są do rzeczy, które można robić nawet podczas leczenia jak i po samej terapii. Poziom: początkujący/otwarty. Język – Polski. Zajęcia pojawią sie na stałe w grafiku od lutego.

Uwaga! W związku ze zmianą adresu wszystkie zajęcia są zawieszone do września 2019 roku.

Zajęcia są prowadzone jedynie w formie zajęć indywidualnych. Więcej informacji – skontaktuj się z nami:

EMAIL: info@yoga-poznan.com 
WHATSAPP/ Tel./ SMS: +48 608145070
WIADOMOŚĆ NA STRONIE FB: Studio B. – Yoga with Paulina