Czym jest Reiki?

Można powiedzieć, że Reiki jest jak strumień krystalicznie czystej wody, która dosłownie obmywa nasze ciała, umysły i dusze z tego, co nam nie służy. Strumień ten wpływa do nas właśnie przez Czakrę Korony i następnie w zależności od tego, w jaki sposób chcemy sobie lub innym pomóc, kierujemy ją do poszczególnych części ciała i korzystamy jak z narzędzia.

Sama natura tej energii wciąż jest dla nas bardzo zagadkowa. Nie wiemy dokładnie, na jakiej zasadzie wpływa ona na człowieka, jednak najwidoczniej nasz rozwój nie pozwala jeszcze na pojęcie tego fenomenu w stu procentach. Mimo to Reiki do dzisiaj jest skutecznie stosowane na całym świecie i można śmiało stwierdzić, że działa znakomicie.

Równie ważne co Czakra Korony, są podczas pracy z Reiki nasze dłonie. To one kierują energię tam, gdzie chcemy. Zawarte w nich specjalne kanaliki energetyczne, niczym pajęcza sieć, potrafią kumulować, magazynować i uwalniać zdrowotną energię.

Każdy z nas spotkał się z odruchem bezwarunkowym, kiedy to uderzając się np. kolanem o kant stołu, od razu przykładamy dłoń do bolącego miejsca. Lecznicze właściwości dłoni doskonale pamięta nasze ciało i czasem nawet bez naszej wiedzy, korzysta z ich mocy.

W Polsce, jak i na świecie ludzi praktykujących Reki z dnia na dzień przybywa coraz więcej. Nie jest to tylko efekt cudownych właściwości leczniczych ciał fizycznych, ale i całego życia. Zbilansowane energie w naszym ciele, harmonizują nas ze wszechświatem, poddając pod obróbkę wszystkie aspekty życia codziennego. Gniew, ból czy strach odchodzą w niepamięć, ponieważ nie są one nam już do niczego potrzebne.

Oczyszczająca rzeka energii obmywa nas ze wszystkiego tego, co nie służy rozwojowi w świetle miłości!

 

 

 

W STUDIO B. wiemy, jak ważne jest znaleźć balans w dzisiejszym życiu, szczególnie gdy gnamy z dnia na dzień. Oferujemy dlatego opcje doświadczenia uzdrawiającej energii reiki w dwóch wariantach. Podczas każdej sesji używamy olejków eterycznych, dla wzmocnienia działania energii i pełniejszego rozluźnienia mięśni i umysłu.

  1. Tradycyjna sesja USUI REIKI
  2. REIKI z masażem