Czym jest STUDIO B.?

STUDIO B. – yoga & more

Joga po Angielsku – Miejsce Kreatywnych Spotkań – Joga dla ludzi z nowotworami

.

Jesteś obcokrajowcem mieszkającym w Poznaniu i chcesz pójść na zajęcia z jogi, ale nie znasz polskiego? Studentem Erasmusa, który chce poznać ludzi z międzynarodowej społeczności? Może jesteś Polakiem, który chce się podszkolić w angielskim bez płacenia dodatkowo? A może jesteś osobą, która szuka odetchnienia podczas sesji REIKI bez bycia osądzaną przez innych? Studio B. – yoga & more – jest miejscem dla ciebie!

Studio B. stworzyliśmy dla WAS – ludzi z Poznania. Ale mamy na myśli nie tyle rodowitych mieszkańców, co wszystkich: studentów, przyjezdny, ludzi zza granicy itd. Wierzymy, że joga jest aktywnością, która wciąż się rozwija i której każdy potrzebuje. Nasze życie wciąż przyspiesza, pędzimy nie mając czasu dla rodziny, przyjaciół i tym bardziej dla siebie. Przez to czujemy się zmęczeni, chorzy, tracimy zainteresowanie, radość z życia i wewnętrzną uważność.

Joga, Medytacja, Reiki… to tylko niektóre z aktywności, które przywracają stan balansu, z którym przyszliśmy na świat. Joga w szczególności – daje wystarczająco ruchu, by utrzymać sprawność mięśni, wzbogaca emocje i utrzymuje spokojny umysł. Ponieważ balans oznacza tutaj jedność pomiędzy: zdrowym ciałemstabilnym umysłem – i kochającym sercem.

W pewnym momencie życia musimy zwolnić, bowiem życie nie toczy się tylko wokół pracy, pieniędzy i osiągania celów. Życie powinno być stanem pełnym szczęścia, zdrowia i miłości. I tego właśnie uczymy w Studio B. – yoga & more.

W studio zajęcia są prowadzone w języku angielskim, oprócz Polskich Poniedziałków. Rozumiemy JOGĘ jako usługę na poczet was – studentów – czyli ludzi wszelkiej narodowości, koloru skóry, wiary, płci i osobowości, ludzi z problemami zdrowotnymi lub pragnących czuć się dobrze we własnej skórze. Wszyscy jesteśmy tacy sami. I wielu z was może nie rozumieć jeszcze polskiego. A Polacy mogą mieć tym samym sposobność do powtórki i nauki angielskiego.

W studio oferujemy regularne zajęcia z: Łagodnej Hatha Jogi, Vinyasy Flow, Power Jogi, Warsztatów Joga dla Zdrowego Kręgosłupa oraz Joga i Rak na bazie yoga4cancer®.

Więcej informacji o zajęciach z jogi TUTAJ.

A KIM JESTEM?

Zacznę dosyć banalnie – nazywam się Paulina i jestem instruktorem jogi, tańca, performerką oraz zajmuje się kręceniem i edycją filmów. Przez ostatnie 4 lata mieszkałam za granicą: w Berlinie, gdzie ukończyłam mój trening na instruktora jogi oraz w Mediolanie, gdzie założyłam własne Studio English Yoga Milan.

Z jogą ogólnie miałam styczność odkąd skończyłam 17 lat. Pomagała mi w ciężkich chwilach i była idealną rozgrzewką przed wyczynami tanecznymi. Jednak w wieku 27 lat postanowiłam zrobić krok w kierunki jogi i moje życie się zmieniło. Poczułam, że to jest to co chce wżyciu robić – pomagać ludziom odzyskać: siłę, elastyczność i czysty umysł. Zawdzięczam to mojemu treningowi na instruktora z lini ISHTA YOGA – w praktyce łączę zaawansowane asany z pozycjami regenerującymi dla uzyskania zbilansowanych zajęć, kładąc nacisk naświadomość ciała współgrającego z oddechem. Nastepnie zrobiłam dodatkowy kurs yoga4cancer®, dzięki któremu mogę pomagać ludziom dotkniętym przez choroby nowotworowe oraz metodę Reiki Healing czyli metodę uzdrawiania energią. Tym samym postanowiłam pomagać ludziom w Poznaniu  w moim własnym studio czyli Studio B.